Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yahşi Cazibe Dizisinin En Yahşi Fan Forumuna HOŞGELDİNİZ ! www.yahsicazibe.fanbb.net Yahşi Cazibe Cumartesi 20:00'Da ATV'De Sizlerle

Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı

3 posters
YazarMesaj
Tasarımc-ı
Admin
Admin
Tasarımc-ı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 144
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Lakap Lakap : H@y@L3TÜRK

Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı Empty
MesajKonu: Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı   Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı 27316058Salı Eyl. 28, 2010 9:54 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

‘Yahşi Cazibe’de sosyetik ‘Simge’yi oynayan Hande Katipoğlu, dizide kendi köpeği Badem’le birlikte rol alıyor. Katipoğlu, köpeğinin ismini, sosyetik sahibesine uysun diye dizi için ‘Paris’ yaptığını söylüyor.

Sabah’a konuşan Katipoğlu, “Karakter için çok çalıştım. Yönetmenimiz Bora Onur bunu çok iyi bilir. Kendisi de çok yardım etti bana bu konuda. Asla bu karakter sadece benim eserim diyemem, çünkü yazar ekibimiz benim karaktere kattığım şeyleri hemen fark edip üstüne güzel oyunlar kuruyor” dedi.
http://hayaleturk.fforum.biz
Pontus
G. Moderatör
G. Moderatör
Pontus

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 10
Rep Puanı Rep Puanı : 5
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/10/10

MesajKonu: Geri: Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı   Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı 27316058Cuma Ekim 15, 2010 8:38 pm

Tasarımc-ı demiş ki:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

‘Yahşi Cazibe’de sosyetik ‘Simge’yi oynayan Hande Katipoğlu, dizide kendi köpeği Badem’le birlikte rol alıyor. Katipoğlu, köpeğinin ismini, sosyetik sahibesine uysun diye dizi için ‘Paris’ yaptığını söylüyor.

Sabah’a konuşan Katipoğlu, “Karakter için çok çalıştım. Yönetmenimiz Bora Onur bunu çok iyi bilir. Kendisi de çok yardım etti bana bu konuda. Asla bu karakter sadece benim eserim diyemem, çünkü yazar ekibimiz benim karaktere kattığım şeyleri hemen fark edip üstüne güzel oyunlar kuruyor” dedi.
Tabi Yapar her sahnesinde köpek var
SimgeCazibe

SimgeCazibe

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Rep Puanı Rep Puanı : 5
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/01/11

MesajKonu: Geri: Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı   Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı 27316058Salı Ocak 25, 2011 8:13 pm

evet ünlü etti ama çok tatlı Very Happy

Badem’i de kendi gibi ünlü yaptı
1 sayfadaki 1 sayfası