Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yahşi Cazibe Dizisinin En Yahşi Fan Forumuna HOŞGELDİNİZ ! www.yahsicazibe.fanbb.net Yahşi Cazibe Cumartesi 20:00'Da ATV'De Sizlerle

‘Yahşi Cazibe’yi Türkiye çok sevdi

YazarMesaj
Tasarımc-ı
Admin
Admin
Tasarımc-ı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 144
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Lakap Lakap : H@y@L3TÜRK

‘Yahşi Cazibe’yi Türkiye çok sevdi Empty
MesajKonu: ‘Yahşi Cazibe’yi Türkiye çok sevdi   ‘Yahşi Cazibe’yi Türkiye çok sevdi 27316058Cuma Ağus. 27, 2010 3:10 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

atv’de yayımlanan “Yahşi Cazibe”nin senaristi Gani Müjde, dizinin hikâyesinin ve oyuncularının sayesinde çok izlendiğini söyledi

atv ekranlarında yayımlanan “Yahşi Cazibe” dizisi büyük bir beğeniyle izleniyor. Azeri asıllı bir kızın Türk vatandaşı olmak için anlaşmalı yaptığı evlilik sonrası gelişen komik olayları anlatan “Yahşi Cazibe”de Peker Açıkalın, Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz de rol alıyor. İlk bölümden itibaren izleyiciyi ekrana bağlayan dizi, cuma günü yayımlanan üçüncü bölümüyle de reytinglerde zirvede yer aldı. Dizinin senaristi Gani Müjde, dizinin çok beğenilmesinden ötürü mutluluk duyduğunu belirterek, şunları söyledi: “Yahşi Cazibe için mutlaka birinci olur diyordum. Hikâyeye ve oyuncularıma güveniyordum. Oyuncularımın bu başarıyı hak ettiğini düşünüyorum. Çok emek vererek çalışıyoruz. Artık ekranlarda farklı işler de olmalı diye düşünüyorum.”

‘KOMEDİDE İLK BAŞROLÜM’
Dizide Azeri asıllı Cazibe karakterini canlandıra Aslıhan Gürbüz, ilk kez yer aldığı sit-com’un çok beğenilmesinden ötürü oldukça mutlu… Gürbüz “Yahşi Cazibe’nin ilginç ve güzel bir konusu var. Ekip olarak çok uyumlu çalışıyoruz. Bu hikâyeyi insanların sevmesi ve ilgiyle izlemesi de beni çok mutlu ediyor” dedi.
http://hayaleturk.fforum.biz

‘Yahşi Cazibe’yi Türkiye çok sevdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yahşi Cazibe dizisisinin jenerrik müziği olan Yahşi Cazibe İstanbul Seni Bekler’in sözleri.
» Pek Yahşi Cazibe
» Yahşi Cazibe’ye tepki
» İşte Yahşi Cazibe’nin Reytingleri
» Yahşi Cazibe Azerileri kızdırdı