Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yahşi Cazibe Dizisinin En Yahşi Fan Forumuna HOŞGELDİNİZ ! www.yahsicazibe.fanbb.net Yahşi Cazibe Cumartesi 20:00'Da ATV'De Sizlerle

Bakan Günay'ı Üzen Manzara

YazarMesaj
``maNqa
Moderatör
Moderatör
``maNqa

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/08/10
Yaş Yaş : 27

Bakan Günay'ı Üzen Manzara Empty
MesajKonu: Bakan Günay'ı Üzen Manzara   Bakan Günay'ı Üzen Manzara 27316058Cuma Ağus. 27, 2010 8:03 pm

Konya'nın Karapınar ilçesinde, kurumaya yüz tutan Meke Krater Gölünü gezen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, dünyanın nazar boncuğu olarak bilinen gölün son durumunu görünce üzüntüsünü gizlemedi.

Karapınar ilçesi sınırlarında bulunan ve son yıllarda kurumaya başlayan Meke Gölü'ne gelerek incelemelerde bulunan Bakan Günay, gördüğü manzaranın çevre sorunlarına duyarsız kalanlara tokat gibi inmesi gerektiğini belirterek, "Burası dünyanın en güzel fotoğraflarına konu olmuş bir göldü. Çevresindeki ağaçsız, ıssız yerin içinde masmavi güzel bir krater gölüydü burası. Keşke bu haliyle hiç görmeseydim. Gerçekten çok üzüldüm. Sayın Valimiz acil önlemler alınması gerektiğini söylemişti ama durumun bu kadar acil olduğunu tahmin edememiştim. Bu konuyu gerekli bakanlıklarla paylaşmak istiyorum.

Yapılacak bir şey varsa yapılsın istiyorum. Ama şunu bilmemiz lazım, su kullanmamızdaki dikkatsizliğimiz ve çevre sorunlarına karşı duyarsızlığımız önümüzdeki yıllarda bu tür başka tablolarla karşı karşıya getirebilir. Gerçekten çok üzüldüm" dedi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu ile Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çıpan'dan gölün son durumu hakkında bilgi alan Bakan Günay, gölün eski halini gösteren fotoğrafları da inceledi.

Bakan Günay'ı Üzen Manzara
1 sayfadaki 1 sayfası