Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yahşi Cazibe Dizisinin En Yahşi Fan Forumuna HOŞGELDİNİZ ! www.yahsicazibe.fanbb.net Yahşi Cazibe Cumartesi 20:00'Da ATV'De Sizlerle

Gaffur’dan sonra Komiser Pekmez!

YazarMesaj
Tasarımc-ı
Admin
Admin
Tasarımc-ı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 144
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Lakap Lakap : H@y@L3TÜRK

Gaffur’dan sonra Komiser Pekmez! Empty
MesajKonu: Gaffur’dan sonra Komiser Pekmez!   Gaffur’dan sonra Komiser Pekmez! 27316058C.tesi Ağus. 28, 2010 9:18 am

Peker Açıkalın, Yahşi Cazibe dizisinde canlandıracağı karakterin unutulmazlar arasına katılacağını söyledi.

‘Avrupa Yakası’ndaki ‘Gaffur’ tiplemesiyle fenomen haline gelen Peker Açıkalın, yeni dizisi ‘Yahşi Cazibe’deki Komiser Peker Pekmez karakterinin de unutulmazlar arasında yer alacağını söyledi

Oyuncu Peker Açıkalın, 2.5 yıl aradan sonra yeniden ekranlara döndü. atv’de bugün yayınlanmaya başlayacak ‘Yahşi Cazibe’ dizisinde, Yabancılar Şubesi’nde görevli Komiser Peker Pekmez’i canlandıran usta oyuncu; “Kendimi özletmeyi seviyorum. ‘Çiçek Taksi’yle, ‘Ekmek Teknesi’ arasında 3.5 yıl ara verdim. ‘Ekmek Teknesi’yle ‘Avrupa Yakası’ arasında 2.5 yıl ara var. ‘Avrupa Yakası’ndan bu diziye kadar da 2.5 yıl geçti. Bu benim bilinçli olarak yaptığım bir şey. Seyirciyle aramızdaki o özel ilişkinin rencide olmaması açısından bu araları koydum” dedi.

Sabah’a konuşan Açıkalın, yeni karakterinin de Gaffur gibi unutulmazlar arasına katılacağını düşünüyor:

Peker Pekmez nasıl birisi:

“Adı gibi Peker, soyadı gibi Pekmez gibi bir adam. Yabancılar Şubesi’nde görevli bir komiseri canlandırıyorum. Karısı ve kızıyla birlikte normal şartlarda yaşayan bir vatandaş. Kendisini insanlara hizmete adamış, iyi niyetli, gel-gitleri olan, kendini doğuştan yetenekli bir tiyatro oyuncusu gibi gören, sürekli kılıktan kılığa giren bir adam.”
http://hayaleturk.fforum.biz

Gaffur’dan sonra Komiser Pekmez!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trafik Kazasından Sonra Hayatı Değişti
» Peker Pekmez Anket
» ‘Peker Pekmez’le fenomen olacak
» Tahin Reçel Helva Pekmez Peker xD
» Peker pekmez ve kemal hakkında düşünceleriniz