Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yahşi Cazibe Dizisinin En Yahşi Fan Forumuna HOŞGELDİNİZ ! www.yahsicazibe.fanbb.net Yahşi Cazibe Cumartesi 20:00'Da ATV'De Sizlerle

Hakan Yılmaz’ın adını duyunca ‘evet’ dedi

YazarMesaj
Tasarımc-ı
Admin
Admin
Tasarımc-ı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 144
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Lakap Lakap : H@y@L3TÜRK

Hakan Yılmaz’ın adını duyunca ‘evet’ dedi Empty
MesajKonu: Hakan Yılmaz’ın adını duyunca ‘evet’ dedi   Hakan Yılmaz’ın adını duyunca ‘evet’ dedi 27316058C.tesi Ağus. 28, 2010 9:22 am

atv’de cuma akşamları yayınlanan ‘Yahşi Cazibe’ dizisinde Azeri asıllı ‘Cazibe’ karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz, Hakan Yılmaz’ın adını duyunca diziye ‘evet’ demiş.

Sabah’a konuşan Gürbüz, “Benim karar aşamamda, kadroda Hakan’ın olması büyük bir etkendi. Hakan Yılmaz ile bu dizide de birlikte oynamamız beni çok rahatlatan bir etken oldu. Zaten teklif geldikten sonra kendisiyle iletişime geçtim. Daha önce çalıştığım için Hakan’ı biliyordum. Oyuncu arkadaşınızı bilmek de birlikte çalışma ve paslaşma açısından çok güzel bir durum. Çok rahat olacak diye düşünüp, hemen “Tamam” dedim” şeklinde konuştu.
http://hayaleturk.fforum.biz

Hakan Yılmaz’ın adını duyunca ‘evet’ dedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hakan Yılmaz Hakkında
» Hakan Yılmaz, Küçük Sırlar’a inanmıyor