Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahşi Cazibe Dizi İlk Fan Forumu
Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yahşi Cazibe Dizisinin En Yahşi Fan Forumuna HOŞGELDİNİZ ! www.yahsicazibe.fanbb.net Yahşi Cazibe Cumartesi 20:00'Da ATV'De Sizlerle

Diyalogları da çok ‘Yahşi’!

YazarMesaj
Tasarımc-ı
Admin
Admin
Tasarımc-ı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 144
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 34
Lakap Lakap : H@y@L3TÜRK

Diyalogları da çok ‘Yahşi’! Empty
MesajKonu: Diyalogları da çok ‘Yahşi’!   Diyalogları da çok ‘Yahşi’! 27316058Cuma Ağus. 27, 2010 5:34 pm

Cuma akşamları atv’de yayınlanan; başrollerini Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz ve Peker Açıkalın’ın paylaştığı komedi dizisi ‘Yahşi Cazibe’nin diyalogları dilden dile dolaşıyor. Özellikle, Azeri kızı ‘Cazibe’yi canlandıran Aslıhan Gürbüz’ün ‘özlü’ sözleri milyonları kahkahalara boğuyor. İnternetteki forumlarda da sık sık tekrarlanan, ‘Cazibe’nin, Türkiye’de yaşayabilmek için evlenmek zorunda kaldığı ‘Kemal’e sarfettiği bu sözlerin bazıları şöyle: Aslanın dişisi erkeği, düğünün hakikati yalançısı olmaz. Allah senin kezanı vermiş zeten malak atığı… Koskoca Türkiya Respublikasında en yılan dilli, en şahan bakışlı, en taş kalpli herifi bulmışam.

HER SAHNELERİ KOMEDİ
Romantih menim göbak adım. Emme özün gibi bir öhüzlen romantik olamirem. Dere kenarına ev yaparsan bilesin ki sel malıdır; kendin yaşlı, avrat genç bilesin ki el malıdır. Aslıhan Gürbüz’e performansından ötürü tam not veren ‘Yahşi Cazibe’ izleyicisinin, dizi ve karakterlerle ilgili çeşitli forum sitelerinde paylaştıkları yorumlar ise şöyle: “Cazibe’ye hayran kaldım. ‘Kemal’le karşılıklı atışmaları süperdi.” “Didişen bir çift hep favorimdir. ‘Cazibe’ye bayıldım. Azeri dilini çok güzel kullanmış. Özellikle ‘Kemal’e karşı kullandığı kelimeleri çok beğendim.” “Muhteşem bir dizi. İkisi de çok tatlılar. ‘Cazibe’nin ‘Kemal’i uyurken seyretmesi çok hoştu. Süper bir çift ve süper uyumlular. Her sahneleri komediydi.”
http://hayaleturk.fforum.biz

Diyalogları da çok ‘Yahşi’!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yahşi Cazibe dizisisinin jenerrik müziği olan Yahşi Cazibe İstanbul Seni Bekler’in sözleri.
» Pek Yahşi Cazibe
» Yahşi Cazibe’ye tepki
» Yahşi Cazibe Dizisi Konusu
» Yahşi Cazibe Azerileri kızdırdı